Polityka Prywatności

serwisu Wynajmijhakera.pl

Państwa dane osobowe przetwarza WEB LEADERS sp. z o. o. Wincentego Janasa 4, 40-855 Katowice, NIP: 6342984273, REGON: 387616994, KRS: 0000871398
Przetwarzanie danych osobowych obejmuje zakres wyłącznie Państwa adresu email.
Celem przetwarzania danych osobowych jest tworzenie oraz obsługa konta umożliwiającego korzystanie z funkcjonalności Wynajmijhakera.pl.
Podstawą przetwarzania Państwa danych w zakresie tworzonego konta jest umowa o świadczenie przez naszą działalność usług portalu ogłoszeniowego.
Państwa dane są niezbędne do podjęcia powyższych działań. Podanie danych jest niezbędne do realizacji przez naszą działalność usług, przy czym korzystanie z tych usług jest dobrowolne. Państwa dane osobowe przetwarzane są wyłącznie przez okres świadczenia przez naszą działalność usług, zaś po tym czasie przez okres przedawnienia ewentualnych roszczeń.
Dane nie są przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy. Mają Państwo prawo do żądania od naszej firmy dostępu do swoich danych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego, tj. Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. W przypadku jakichkolwiek pytań dotyczących Państwa uprawnień zachęcamy do kontaktu z naszą firmą pod adresem email [email protected]