Pytania i Odpowiedzi

Frequently Asked Questions

#1 - Jak działa serwis?

WynajmijHakera.pl to portal ogłoszeniowy, który łączy Użytkowników i Hakerów. Dodane ogłoszenie jest widoczne dla Hakerów, którzy to mogą skontaktować się z użytkownikiem.

#2 - Jak dodać ogłoszenie?

Aby dodać ogłoszenie musisz posiadać konto na naszym serwisie oraz być zalogowanym. W zakładce Dodaj Ogłoszenie, wypełnij wszystkie pola oraz opłać aktywację, aby twoje ogłoszenie było widoczne dla Hakerów.

#3 - Ile czasu muszę czekać, aby odezwał sie do mnie Haker?

Nasz serwis nie posiada zatrudnionych Hakerów, stąd nie możemy określić w jakim czasie odezwie się do ciebie Haker. Większość z dodanych ogłoszeń otrzymuje wiadomość prywatną od Hakera w ciągu 48 godzin, lecz zależy to od trudności zlecenia oraz budżetu. Na chwilę obecną zarejestrowanych Hakerów jest już ponad 600.

#4 - Czy aktywacja ogłoszenia jest płatna?

Aktywacja ogłoszenia jest płatne. Ogłoszenie jest aktywne na zawsze i nigdy nie zniknie ze strony, chyba że właściciel ogłoszenia będzie chciał je zakończyć.

#5 - Ile muszę czekać na pojawienie się mojego ogłoszenia na stronie?

Po aktywacji ogłoszenia pojawia się ono natychmiastowo.

#5 - Co daje promowanie ogłoszenia?

Promowanie ogłoszenia wyróżnia się: specjalnym niebieskim kolorem, pojawienie sie na samej górze w liście ogłoszeń, powiadomienie EMail Hakerów o twoim ogłoszeniu, dodatkową pomoc Supportu na naszej stronie w razie problemów.

#6 - Czy moje dane są bezpieczne?

Nasza strona nie przechowuje danych osobowych (imion, nazwisk, itd.). Jedyne dane jakie przechowujemy to adres EMail. Jeżeli nie chcesz, aby Haker zobaczył twój adres EMail zalecamy utworzenie nowego konta mailowego, przeznaczonego tylko do naszej strony.