Szpiegowanie telefonu lub komunikatora – jak to zrobić?

Zdjęcie główne Szpiegowanie telefonu lub komunikatora – jak to zrobić?

Istnieje kilka sposobów na szpiegowanie telefonu innej osoby. Jedną z niezawodnych metod jest korzystanie z aplikacji szpiegowskiej. Choć istnieje wiele tego typu programów, zwykle oferują one ograniczone funkcje lub tak naprawdę nie dają niczego.

Najlepsze aplikacje szpiegowskie zazwyczaj są dość drogie, ale z pewnością są warte każdego grosza. Niektóre z nich mogą wymagać jailbreakowania iPhone'a lub zrootowania urządzenia z systemem Android, a inne potrzebują fizycznego dostępu do urządzenia docelowego.

Z tego artykułu dowiesz się, czy szpiegowanie telefonu żony lub innej osoby rzeczywiście jest takie proste!

Czy szpiegowanie telefonu bez dostępu do niego jest możliwe?

Jeśli chodzi o szpiegowanie telefonu partnera, najważniejsze pytanie brzmi – czy możesz robić to bez faktycznego dostępu do urządzenia? W końcu próba zainstalowania tego typu oprogramowania nie jest czymś, na czym chciałbyś zostać przyłapany. Ponadto w niektórych przypadkach nie możesz mieć dostępu do ich telefonu wystarczająco długo i często, by sprawdzić to, co Cię interesuje.

Czy to możliwe? Dobra wiadomość – jak najbardziej. Możesz używać aplikacji szpiegowskiej bez dostępu do telefonu docelowego. Wiele programów daje możliwość zdalnego zainstalowania swojej aplikacji, a następnie monitorowania telefonu docelowego. Minusem jest to, że przez większość czasu ogranicza to również dane, do których masz dostęp. Zdalnie możliwe jest np. szpiegowanie SMS, ale nie pozyskasz w ten sposób wszystkich informacji.

Szpiegowanie Messegera – czy to możliwe?

Facebook ma prawie 3 miliardy użytkowników na całym świecie. Prawie każdy, kogo znamy, korzysta z tego serwisu, a przynajmniej jego platformy czatowej, Facebook Messenger. Zastąpił on wiadomości tekstowe, które wysyłaliśmy jeszcze dziesięć lat temu. Gdy widzisz ludzi rozpoczynających grupowe lub prywatne czaty na tym komunikatorze, być zastanawiasz się, o czym oni rozmawiają i czy szpiegowanie Messengera jest możliwe.

Martwisz się, że twój partner wysyła wiadomości do innych? Uważasz, że Twoje dziecko uczestniczy w szkodliwym czacie grupowym? Podejrzewasz, że Twoi współpracownicy rozmawiają o Tobie na Messengerze?

Jeśli kiedykolwiek próbowałeś uzyskać dostęp do czyichś wiadomości na Facebooku, wiesz, że to trudniejsze niż szpiegowanie SMS. Dlatego potrzebujesz profesjonalnej aplikacji szpiegowskiej, która Ci pomoże. Niestety nie wszystkie aplikacje są tak dobre, jak się wydaje. Niektóre z nich mogą być oszustwami typu phishing – po zainstalowaniu takiego oprogramowania nie Ty będziesz szpiegować, ale to CIEBIE będą śledzić.

By uniknąć tego typu sytuacji, postaw na specjalistów ze strony wynajmijhakera.pl. Sprawa wygląda podobnie, jeśli chodzi o szpiegowanie Snapchata – bardzo trudno włamać się na media społecznościowe i najbezpieczniej będzie, jeśli zajmą się tym zawodowi hakerzy.

Jak sprawdzić, czy mój telefon jest szpiegowany?

Wiesz już, że szpiegowanie telefonu żony jest możliwe. Siłą rzeczy oznacza to jednak, że ona może także szpiegować Ciebie. Zresztą nie tylko ona – tego typu zagrożenie płynie z bardzo wielu stron. Jak temu zapobiec?

 • Nie spuszczaj swojego telefonu z oczu. Trzymanie smarfona przy sobie to niezawodny sposób na powstrzymanie przeciwnika przed umieszczeniem na nim oprogramowania szpiegującego. Jeśli z jakiegoś powodu pożyczysz swój telefon, sprawdź jego ustawienia i aplikacje. Gdy Twoje ustawienia domyślne uległy zmianie lub pojawiła się w tajemniczy sposób nowa aplikacja, może to oznaczać, że ktoś zainstalował Ci płatny lub darmowy program do szpiegowania telefonu.
 • Trzymaj się oficjalnych sklepów z aplikacjami. Chociaż oprogramowanie pozwalające na szpiegowanie telefonu można znaleźć w oficjalnych sklepach z aplikacjami, rozwijają się one też w mało znanych sklepach innych firm promujących nieoficjalne aplikacje. Pobierając aplikacje dla urządzeń po jailbreaku lub zrootowanych, omijasz wbudowane zabezpieczenia i zasadniczo przekazujesz dane swojego urządzenia w ręce nieznajomych.
 • Korzystaj z kompleksowych zabezpieczeń. Oprogramowanie szpiegujące istnieje zarówno na urządzeniach mobilnych, jak i stacjonarnych. Aby chronić się przed tego typu działaniem, zainstaluj na swoim komputerze i telefonie program antywirusowy.

Szpiegowanie telefonu partnera – jakie informacje możesz uzyskać?

Jednym z wielu powodów, dla których aplikacje szpiegujące to doskonały wybór, jest szeroki zakres informacji, które możesz wydobyć z urządzenia docelowego. Profesjonalne oprogramowanie daje także dostęp do supportu i doskonałą obsługę klienta w przypadku jakichkolwiek pytań lub problemów, które mogą napotkać użytkownicy.

Eksperckie aplikacje do szpiegowania telefonu zapewnią Ci dostęp do elementów takich jak:

 • wiadomości tekstowe i iMessages (szpiegowanie SMS);
 • połączenia przychodzące i wychodzące;
 • zdjęcia, filmy i inne pliki multimedialne;
 • lokalizacja GPS;
 • aplikacje na telefon (zainstalowane i uruchomione);
 • e-maile z załączonymi plikami;
 • media społecznościowe i aplikacje do przesyłania wiadomości (szpiegowanie Messengera, szpiegowanie Snapchata);
 • historia przeglądarki internetowej;
 • diagnostyka telefonu;
 • alerty wyszukiwania.

Profesjonalne, działające aplikacje są jednak bardzo drogie oraz wymagają odrobiny wiedzy i umiejętności. Znacznie lepiej jest skorzystać z usług fachowca z Wynajmijhakera.pl, który zajmie się wszystkim w Twoim imieniu.

Gdzie znaleźć darmowy program do szpiegowania telefonu?

Wiele osób uważa, że darmowy program do szpiegowania telefonu to coś, co można znaleźć w 5 minut. Nic bardziej mylnego – profesjonalne oprogramowanie szpiegowskie nie jest dostępne tak łatwo i często kosztuje naprawdę sporo. Co więcej, instalując programy niewiadomego pochodzenia ryzykujesz, że to Ty będziesz szpiegowany.

Zamiast marnować czas, pieniądze i narażać się na oszustwo lub atak hakerski, skorzystaj z portalu wynajmijhakera.pl. Zarejestruj się i dodaj odpowiednie ogłoszenie, a któryś z zawodowych hakerów zajmie się wszystkim za Ciebie!

Szukasz Hakera?

Zarejestruj się i Dodaj ogłoszenie,
a jeden z Hakerów odezwie się do ciebie w ciągu ~24 godzin.