Namierzanie telefonu – co musisz o tym wiedzieć?

Zdjęcie główne Namierzanie telefonu – co musisz o tym wiedzieć?

Istnieje wiele powodów, dla których ludzie decydują się na namierzanie telefonu komórkowego innej osoby. Rodzice chcieliby przez cały czas wiedzieć, gdzie są ich dzieci i w jaki sposób korzystają z telefonu. Małżonkowie i osoby w związkach uciekają się do tego, by monitorować swoją drugą połówką.

Bez względu na przyczynę, namierzenie numeru telefonu jest obecnie nie tylko możliwe, ale także bardzo proste. Wszystko dzięki zaawansowanej technologii mobilnej i GPS. Dowiedz się o tym więcej!

Czy namierzenie telefonu po numerze jest możliwe?

Wierz lub nie, ale istnieje wiele usług i aplikacji, które pozwalają na namierzanie telefonu po numerze. Co więcej, wiele z nich pojawia się nawet w oficjalnych sklepach. Czy jednak te programy rzeczywiście działają i są skuteczne? Niektórzy twierdzą, że tak, ale komentarze w internecie nie zawsze są wiarygodne. W takim razie jak namierzyć telefon dziecka, z którym nie ma kontaktu?

Czy uważasz, że pierwsza lepsza publicznie dostępna aplikacja do śledzenia telefonu, na którą trafiasz w internecie, rzeczywiście będzie działać skutecznie? Niekoniecznie. Niektóre z nich osiągają zamierzony efekt, jednak inne mogą być zwykłym scamem, które istnieją tylko po to, by pozyskać Twoje dane osobowe.

Najlepszym sposobem na namierzenie telefonu jest skorzystanie z niezawodnej aplikacji, nierzadko bardzo drogiej. Nie musisz jednak kupować takiego programu samodzielnie. Jest lepszy sposób – skorzystanie z usług informatyków na wynajmijhakera.pl, dla których lokalizacja telefonu to pestka.

Mimo wszystko chcesz wiedzieć, czy jest możliwe namierzenie telefonu na własną rękę? Poniżej znajdziesz na ten temat więcej informacji.

Czy istnieje aplikacja do śledzenia telefonu na Androida?

Aplikacja Znajdź moje urządzenie umożliwia zdalne śledzenie każdego telefonu. Jest to elementu Google Play Protect zaprojektowany w celu zabezpieczenia urządzenia przed złośliwymi aplikacjami i nieautoryzowanym dostępem. Pamiętaj jednak, że oprogramowanie działa tylko na Androidzie 4.0 Ice Cream Sandwich lub nowszym, ta metoda nie zadziała więc w przypadku starszych urządzeń.

Co musisz zrobić, by pobrać aplikację?

  • Przejdź do sklepu Google Play i wyszukaj „Znajdź moje urządzenie”.
  • Przejdź do pierwszego wyniku wyszukiwania i zainstaluj go na docelowym telefonie.
  • Po wykonaniu instalacji zaloguj się do Znajdź moje urządzenie przy użyciu konta Google, z którym chcesz korzystać z usługi.
  • Daj aplikacji dostęp do lokalizacji. Upewnij się, że telefon jest połączony z internetem.

Teraz możesz śledzić swój telefon i korzystać z dodatkowych funkcji takich jak zdalne blokowanie i usuwanie danych z urządzenia.

Wskazówka dla profesjonalistów – jeśli namierzanie telefonu odbywa się w zamkniętym obszarze, warto przełączyć się na mapy wnętrz, aby zwiększyć dokładność wyszukiwania. Możesz także skutecznie zablokować urządzenie lub wymazać z niego wszystkie dane za pomocą dostosowanych wiadomości i numerów na ekranie blokady telefonu.

Czy jest możliwe namierzenie telefonu na iOS?

Wielu posiadaczy telefonu iPhone’ów wpisuje w google hasło: „jak namierzyć numer tel”, poszukując czegoś na podobieństwo aplikacji Znajdź moje urządzenie. Służy do tego funkcja Znajdź mój iPhone, która działa dokładnie tak samo, jak jej Androidowy odpowiednik. Dzięki niej możesz śledzić lokalizację telefonu, a nawet zablokować i usunąć wszystkie dane – o ile tylko jest podłączony do Internetu.

Jedyną różnicą jest to, że funkcja Znajdź mój iPhone jest już wbudowana w iOS, więc nie musisz jej pobierać z App Store.

Aktywacja składa się z czterech kroków:

  1. Przejdź do ustawień.
  2. Naciśnij na swoje imię i Apple ID u góry.
  3. Wybierz iCloud.
  4. Skorzystaj z opcji Znajdź mój iPhone.

Możesz teraz śledzić swój telefon w internecie za pośrednictwem iCloud.com lub logując się do swojego identyfikatora iCloud z dowolnego iPhone'a, iPada lub iPoda Touch. Teraz już wiesz, jak namierzyć telefon żony – o ile jest to iPhone!

Lokalizacja telefonu – jak ukryć ją przed innymi?

Funkcja GPS jest naprawdę wygodna stała się niezbędnym narzędziem dla większości kierowców. Czy jednak wiesz, że lokalizacja telefonu służy firmom takżę do celów marketingowych? Jest to tzw. reklama ukierunkowana, która jest obecnie powszechnie stosowana. Jak uniemożliwić stronom trzecim namierzanie telefonu?

Twój telefon jest pełny reklam opartych na Twoich zainteresowaniach i wyborach konsumenckich. Informacje o Tobie są pozyskiwane głównie poprzez zbieranie codziennych rutynowych danych za pomocą urządzeń i oprogramowania. Zbieranie tych danych, przetwarzanie i analizowanie ich, pomaga firmom znaleźć swoich klientów.

Dlaczego Twój telefon może Cię śledzić i udostępniać Twoje informacje stronom trzecim? W rzeczywistości sam zezwoliłeś na namierzenie telefonu i zaakceptowałeś warunki udostępniania danych podczas sprawdzania umowy o ochronie prywatności.

Firma, która zbiera te dane, zwykle ma rozsądne wytłumaczenie. Na przykład Apple śledzi osobiste rozmowy telefoniczne i e-maile i argumentuje to chęciom zapobiegania oszustwom. Mimo wszystko wiele osób uważa, że ​​jest to naruszenie prywatności. Jednak bez względu na to, z jakiego urządzenia korzystasz, tak długo, jak masz dostęp do internetu, Twoje zachowanie w sieci będzie śledzone.

By tego uniknąć, możesz m.in. wyłączyć funkcję Lokalizacja telefonu. Jeśli chciałbyś zrobić jeszcze więcej, skontaktuj się z informatykami z wynajmijhakera.pl, którzy z pewnością doradzą Ci, jakie kroki podjąć.

Interesuje Cię namierzanie telefonu? Zwróć się do specjalistów!

Zastanawiasz się, jak namierzyć telefon męża? Nie tak dawno temu ludzie nie mieli w tej kwestii żadnych opcji do dyspozycji. Sprawiło to, że życie członków rodziny wiązało się z większym stresem. Na szczęście wprowadzenie smartfonów z technologią GPS to zmieniło.

Za pomocą niektórych aplikacji łatwo jest sprawdzać działania na telefonie komórkowym w czasie rzeczywistym, a nawet przekierować całą historię ruchu telefonu docelowego. W tym celu warto jednak wynająć profesjonalistów.

Wystaw swoje ogłoszenie na wynajmijhakera.pl!

Szukasz Hakera?

Zarejestruj się i Dodaj ogłoszenie,
a jeden z Hakerów odezwie się do ciebie w ciągu ~24 godzin.