Detektyw zdrady

Zdjęcie główne Detektyw zdrady

Nic nie kłuje tak jak zdrada współmałżonka lub kogoś bliskiego. Większość ekspertów zgadza się, że jeśli Twój małżonek Cię zdradza, najlepszym sposobem na potwierdzenie tego jest zatrudnienie kogoś takiego, jak detektyw zdrady. Jednak zanim wynajmiesz śledczych, możesz też spróbować działać na własną rękę. Jeśli zauważasz oznaki, że Twój partner dopuścił się zdrady, czytaj dalej. Nie tylko pozwoli Ci to mieć pewność, że potrzebujesz detektywa, ale może również pomóc w zmniejszeniu jego godzin pracy, a tym samym Twoich kosztów. Posiadając już pewne informacje, możesz znacznie ułatwić śledztwo – dzięki temu tester wierności online będzie mógł znaleźć potrzebne Ci dowody (lub ich brak) dużo szybciej i taniej. Jest kilka sztuczek, których możesz użyć, aby potwierdzić lub wyjaśnić podejrzenia dotyczące zdrady. Przede wszystkim jednak należy działać zgodnie z prawem. Trzeba pamiętać, że prywatność osób jest chroniona - nawet przed zainteresowanymi członkami rodziny. Przed podjęciem jakichkolwiek działań zasięgnij porady prawnej – jakie działania mogą naruszyć prywatność współmałżonka? Jeśli złamiesz prawo i Twoje małżeństwo zakończy się źle, Twój współmałżonek może pozwać Cię do sądu za nielegalne działania. Oznacza to, że niektóre wskazówki, które znajdziesz w Internecie, znajdują się w szarej strefie lub są całkowicie nielegalne. Należą do nich: podsłuchiwanie ich samochodu, instalowanie rejestratorów kluczy na ich komputerze osobistym, włamanie się do ich telefonu, konta w mediach społecznościowych, kont e-mail itp. Tak, otrzymasz dowód w sprawie, ale narazisz się na postępowanie sądowe. Lepiej zostawić to profesjonalistom, jakimi są testerzy zdrad.

Ogłoszenia zdrad online

Jeśli zdecydujesz się skorzystać z detektywistycznego ogłoszenia, dowód zdrady znacząco ułatwi cały proces. Jednym z urządzeń, które prawdopodobnie zawiera takie dowody, jest telefon komórkowy. Telefony to jedne z najbardziej osobistych urządzeń, jakie posiadamy. Nie jest zatem zaskoczeniem, że jest on używany przez zdradzających do romansu. Większość winnych zabezpiecza swoje telefony przed ewentualnym wykryciem. Niektóre sygnały ostrzegawcze, o których należy pamiętać, to: zmiana kodu PIN, który wcześniej Ci udostępnili, spanie z telefonem pod poduszką lub wyjście do innego pokoju, aby odebrać określone telefony – szczególnie, gdy wcześniej nie miało to miejsca. Może to być dowodem, którego szuka każdy detektyw zdrady. Większość telefonów wyświetla rozmówców lub powiadomienia tekstowe na ekranie, nawet gdy telefon jest zablokowany. Zanotuj wszystkie numery telefonów i adresy e-mail, których nie rozpoznajesz, a później je wyszukaj. Istnieją aplikacje, które pozwalają śledzić telefon partnera, ale niosą one za sobą ryzyko prawne, dlatego nie warto używać ich na własną rękę.

Zdjęcie zdrada przez internet

Zdrada przez Internet

Jeśli masz legalny dostęp do komputera, którego używa Twój partner (np. jest to komputer do użytku rodzinnego lub po prostu masz pozwolenie na korzystanie z niego) możesz sprawdzić historię przeglądarki współmałżonka. Agencja zdrad online może w ten sposób znaleźć konkretne dowody na zdradę lub romans. Strony, na które wchodzą partnerzy mogą wiele powiedzieć o tym, co robią i z kim się spotykają w wolnym czasie. Odwiedzanie witryn randkowych i stron mediów społecznościowych, które trzymali w tajemnicy, jest powodem do niepokoju. Jeśli po użyciu komputera Twój partner usunie historię przeglądarki, możesz ją sprawdzić ponownie później. Jeśli ma w zwyczaju czyścić historię przeglądarki, można iść o zakład, że coś ukrywa. Niekoniecznie musi być to zdrada przez Internet, ale jest to opcja, którą zdecydowanie należy brać pod uwagę. Bardziej szczegółowych informacji udzieli Ci każdy tester wierności online, dlatego warto udać się do niego po poradę. W ten sposób można działać dużo skuteczniej i uniknąć ewentualnych problemów natury prawnej, które mogą wyniknąć z próby uzyskania dostępu do nieautoryzowanych miejsc.

Szukasz Hakera?

Zarejestruj się i Dodaj ogłoszenie,
a nasi Hakerzy odezwą się do ciebie w ciągu 24 godzin.