BLOG

Jak włamać się na Facebooka

Media społecznościowe, takie jak Facebook, często służą zdradzającym za miejsce do wymiany wiadomości ze swoimi kochankami lub osobami, które im się podobają. Wiele osób zastanawia się, czy można włamać się na czyjeś konto na Facebooku.

Detektyw zdrady

Nic nie kłuje tak jak zdrada współmałżonka lub kogoś bliskiego. Większość ekspertów zgadza się, że jeśli Twój małżonek Cię zdradza, najlepszym sposobem na potwierdzenie tego jest zatrudnienie kogoś takiego, jak detektyw zdrady. Jednak zanim wynajmiesz śledczych, możesz też spróbować działać na własną rękę. Jeśli zauważasz oznaki, że Twój partner dopuścił się zdrady, czytaj dalej. Nie tylko pozwoli Ci to mieć pewność, że potrzebujesz detektywa, ale może również pomóc w zmniejszeniu jego godzin pracy, a tym samym Twoich kosztów. Posiadając już pewne informacje, możesz znacznie ułatwić śledztwo – dzięki temu tester wierności online będzie mógł znaleźć potrzebne Ci dowody (lub ich brak) dużo szybciej i taniej. Jest kilka sztuczek, których możesz użyć, aby potwierdzić lub wyjaśnić podejrzenia dotyczące zdrady. Przede wszystkim jednak należy działać zgodnie z prawem. Trzeba pamiętać, że prywatność osób jest chroniona - nawet przed zainteresowanymi członkami rodziny. Przed podjęciem jakichkolwiek działań zasięgnij porady prawnej – jakie działania mogą naruszyć prywatność współmałżonka? Jeśli złamiesz prawo i Twoje małżeństwo zakończy się źle, Twój współmałżonek może pozwać Cię do sądu za nielegalne działania. Oznacza to, że niektóre wskazówki, które znajdziesz w Internecie, znajdują się w szarej strefie lub są całkowicie nielegalne. Należą do nich: podsłuchiwanie ich samochodu, instalowanie rejestratorów kluczy na ich komputerze osobistym, włamanie się do ich telefonu, konta w mediach społecznościowych, kont e-mail itp. Tak, otrzymasz dowód w sprawie, ale narazisz się na postępowanie sądowe. Lepiej zostawić to profesjonalistom, jakimi są testerzy zdrad.

Agencja zdrad online

Agencja zdrad online to usługa, która staje się w Polsce coraz bardziej popularna. Jak jednak funkcjonuje to w rzeczywistości? Proces rozpoczyna się, gdy klienci podają agencji wszystkie informacje, które powinna wiedzieć. Są to np. krótkie fakty, na podstawie których uważają, że ich partner może zdradzać, miejsce zamieszkania, czy typ osoby preferowanej przez partnera. Te fakty sprawiają, że testerzy wierności mogą jak najlepiej dopasować odpowiednie działania do Twojego przypadku. Następnie detektyw zdrady dodaje partnera klienta do znajomych na wybranym koncie w mediach społecznościowych. Zbiera się również wspólnych znajomych i dopasuje profil agentów do właściwej lokalizacji. Z reguły detektywi używają swoich prawdziwych profili, zazwyczaj z wieloletnim stażem. Zdarzają się sytuacje, w których te konta są fikcyjne – wówczas są one projektowane tak, by wyglądały jak najbardziej autentycznie. Po nawiązaniu kontaktu tester zdrad może zadać pytania, na które również chcesz poznać odpowiedzi. Czy mój chłopak przyznaje się, że jest ze mną? Czy moja żona planuje mnie zostawić? Czy kiedykolwiek wcześniej w Waszym związku doszło do zdrady? Agencja zapyta o wszystko, co chcesz wiedzieć. Kiedy śledzony partner zaufa agentowi - zwykle po kilku dniach – detektyw proponuje spotkanie. Jego celem jest doprowadzenie do bardziej intymnej relacji między partnerem, a agentem. W tym momencie agencja zdrad online Ci pełny raport ze zrzutami ekranu jako stuprocentowy dowód zdrady. Pod koniec śledztwa nie będzie już wątpliwości, czy partner jest niewierny, czy nie.

Zdrada przez Internet

Zaczynasz zauważać pewne zmiany w sposobie, w jaki Twój partner myśli lub reaguje. Coś się zmieniło się, a Twoje podejrzenia przyprawiają o ciarki na plecach - być może on lub ona Cię zdradza. Czy uwierzysz swoim przeczuciom i zaczniesz robić coś w kierunku odkrycia prawdy? Zapewne tak, być może zaczniesz nawet myśleć o zatrudnieniu kogoś takiego, jak detektyw zdrady, który będzie miał oko na Twojego partnera. Ciągle zapalają Ci się w głowie czerwone lampki wskazujące na to, że Twój małżonek (lub małżonka) Cię zdradza. Ale zadajesz sobie pytanie - jak złapać zdradzającego partnera na gorącym uczynku i czy to na pewno jest zdrada? Jest kilka oznak, które wskazują na to, że może powinieneś spodziewać się najgorszego – zdrady na Facebooku lub w prawdziwym życiu. Zaczynasz zauważać, że Twój mąż lub żona zmienia styl ubioru lub zaczyna ćwiczyć, aby mieć bardziej atrakcyjne ciało? może to oznaczać, że chcą być bardziej seksowni dla kogoś innego, niż Ty. Oczywiście wcale nie musi tak być – powody mogą być zupełnie różne. Dlatego też każda zdrada – przez Internet czy nie – wymaga posiadania większej ilości dowodów. Zmiana wyglądu lub stylu to jednak wyraźny znak, że coś może być nie tak. Idzie to w parze z nagłą zmianą zachowania, która często wskazuje na to, że drugi partner z zadowoleniem przyjmuje zmianę stylu życia.